5 GWIAZDEK, mocne pozycje w rankingu wpływowych oraz sukcesy w Krynicy – bardzo dobre rozpoczęcie Nowego 2018 Roku w UKH Dębica.

W najnowszym wydaniu Obserwatora Lokalnego – pierwszym w 2018 roku możemy przeczytać o przyznaniu 5 GWIAZDEK OL dla Michała Wiktora – trenera UKH Dębica, szkoleniowca OSS Nowy Targ jak również w Hokejowej Szkole Ziętary, a poza hokejem nauczycielem WF w Szkole Podstawowej nr 5 w Dębicy – GRATULUJEMY.

Natomiast w rankingu na Najbardziej Wpływowych według Obserwatora Lokalnego 3 rok z rzędu znajduje się nasz Prezes i członek PZHL – Marcin Hadowski, został sklasyfikowany na 7 pozycji. W tym samym zestawieniu na pozycji 31 mamy Arkadiusza Burnata – trenera UKH Dębica oraz asystenta trenera hokejowej kadry Polski U-18, również nauczyciela WF w Szkole Podstawowej nr 5 w Dębicy – GRATULUJEMY .

W dziale sportowym znajdziemy również publikowaną tutaj informacje o sukcesie zawodników UKH Dębicy powołanych do kardy OSS Nowy Targ i zwycięstwie w międzynarodowym turnieju w Krynicy-Zdroju, Kacper Mryczko, Mattew Last oraz Jakub Gawle – GRATULUJEMY.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY NAJNOWSZEGO WYDANIA OBSERWATORA LOKALNEGO !!!

WSZYSTKIEGO HOKEJOWEGO W NOWYM 2018 ROKU !!!

Autor: dgawle

Podziel się tym postem na