BLISKO AWANSU

Po dwóch turniejach eliminacyjnych do Mistrzostw Polski juniorów młodszych drużyna UKH Dębica zajmuje drugą pozycję w swojej grupie. Dębiczanie awans mogą przypieczętować już na najbliższych zawodach w Sosnowcu, potrzebują do tego dwóch zwycięstw.

SGA_6390

Hokeiści UKH rywalizację w grupie ,,A’’ rozpoczęli od turnieju w Toruniu gdzie pewnie pokonali Sokoły Toruń i UKS Sielec Sosnowiec nie sprostali jednak Polonii Bytom. Kolejną rundę spotkań rozegrali w miniony weekend przed własną publicznością, po raz kolejny najlepsi okazali się zawodnicy z Bytomia, którzy wygrali wszystkie spotkania. Nasi hokeiści natomiast ponownie wzięli górę nad Toruniem i Sosnowcem i utrzymali 2 miejsce w tabeli.

SGA_6406

Drugi rok z rzędu to właśnie w grudniu odbywają się eliminacje do Mistrzostw Polski juniorów młodszych. Rywalizacja toczy się w 3 grupach: ,,A’’, ,,B’’ i ,,C’’. Rozgrywki prowadzone są systemem turniejowym, każdy zespół jest organizatorem jednego z nich. Po rozegraniu 12 spotkań eliminacyjnych, zespoły sklasyfikowane zostaną w poszczególnych grupach według zdobytych punktów. Do turnieju finałowego bezpośrednio zakwalifikują się zespoły z pierwszych i drugich pozycji, pozostałe o dwa wolne miejsca powalczą w barażach.

10402709_10202020189744995_1515916696548132724_n

Wyniki spotkań:

UKH Dębica – TMH Polonia Bytom 5:9

MKS Sokoły Toruń – UKS Sielec Sosnowiec 2:5

MKS Sokoły Toruń – TMH Polonia Bytom 2:11

UKH Dębica – UKS Sielec Sosnowiec 7:1                             

UKH Dębica – MKS Sokoły Toruń 8:1

TMH Polonia Bytom – UKS Sielec Sosnowiec 11:0

MKS Sokoły Toruń – TMH Polonia Bytom 3:17

UKS Sielec Sosnowiec – UKH Dębica 1:5

TMH Polonia Bytom – UKS Sielec Sosnowiec 5:1

UKH Dębica – MKS Sokoły Toruń 9:1

UKS Sielec Sosnowiec – MKS Sokoły Toruń 1:3

UKH Dębica – TMH Polonia Bytom 2:8

 

Tabela po 6 rundach:

  1. TMH Polonia Bytom 18 pkt.
  2. UKH Dębica 12 pkt.
  3. UKH Sielec Sosnowiec 3 pkt.
  4. MKS Sokoły Toruń 3 pkt.

 

Skład UKH Dębica:

Fabian Tatarski, Kamil Krawczyk, Kacper Wojciechowski, Damian Lipa, Bartosz Barszcz, Gerard Dobies, Grzegorz Dybowski, Jakub Ferenc, Dominik Giełbaga, Paweł Górak, Oskar Hadowski, Filip Kudroń, Dariusz Sieradzki, Maciej Wiktor, Jakub Gawlik, Yauheni Kameneu, Tomasz Hulewicz, Jakub Bar, Mikołaj Kopyściański, Mateusz Fal, Mirosław Ptak, Maksymilian Bednarz, Kamil Przepiórkowski, Mikołaj Mazur, Bartosz Barszcz. Trener: Arkadiusz Burnat

Autor: Chrupczas

Podziel się tym postem na