Dębiczanie z powołaniami do kadry.

W listopadzie hokejowa reprezentacja Polski U18 rozegra w Toruniu trzy mecze towarzyskie z Francją U18. Z tej okazji trener Jarosław Morawiecki powołał do kadry dwudziestu sześciu zawodników, w tym piętnastu uczniów NLO SMS PZHL Sosnowiec i sześciu graczy z klubów zagranicznych. Wśród powołanych znalazł się Arkadiusz Nowak – zawodnik UKH Dębica. To dla naszego hokeisty kolejne wyróżnienie. Wcześniej w 2012 roku został powołany do Reprezentacji Polski do lat 16, w dniach 20-23.12.2012 był uczestnikiem zgrupowaniu w Oświęcimiu, na którym wystąpił w obydwu spotkaniach towarzyskich z juniorami młodszymi UKH Unii Oświęcim. Od 28 do 30 grudnia tego samego roku reprezentował Polskę U16 na turnieju Euro Hockey Sparta Tournament w Pradze gdzie wystąpił w 5 spotkaniach przeciwko: HC Vitkowice, HC Sparta Praga, Austria U16, Markham Majors, Austria U15.

W dniu 17.10.2014 ogłoszone zostały także powołania do reprezentacji Polski U16 na Międzynarodowy Turniej Hokejow w Tychach wśród rezerwowych znalazł się zawodnik UKH Dębica – Oskar Hadowski.

Harmonogram zgrupowania kadry U18:
3.11.2014 – zbiórka zawodników w Sosnowcu
3-5.11.2014 – konsultacja szkoleniowa w Toruniu
6.11.2014 – mecz Polska U18 – Francja U18 (Toruń, 18:00)
7.11.2014 – mecz Polska U18 – Francja U18 (Toruń, 18:00)
8.11.2014 – mecz Polska U18 – Francja U18 (Toruń, 11:00)

Powołani zawodnicy:

Bramkarze:
1. Studziński Mateusz – MKS SOKOŁY Toruń, SMS
2. Lewartowski Kamil – MOSM Tychy
3. Buszta Feliks – SK Karvina/Czechy

Obrońcy
4. Wsół Patryk – MMKS PODHALE Nowy Targ, SMS
5. Musioł Dawid – MUKS NAPRZÓD Janów, SMS
6. Zieliński Mateusz – MKS SOKOŁY Toruń, SMS
7. Michałowski Jakub – JKH GKS Jastrzębie, SMS
8. Skokan Tomasz – HK Poprad/Słowacja
9. Radzieńciak Grzegorz – HC OCELARZI Trzyniec/Czechy
10. Chorążyczewski Kordian – JKH GKS Jastrzębie, SMS
11. Krok Adam – KTH KM Krynica, SMS
12. Nowak Arkadiusz – UKH Dębica, SMS

Napastnicy:
13. Jeziorski Bartłomiej – MOSM Tychy
14. Jarosz Dominik – JKH GKS Jastrzębie, SMS
15. Krężołek Patryk – KTH KM Krynica, SMS
16. Rzekanowski Oskar – AZ Havirov/Czechy
17. Goździewicz Paweł – UKS Zagłębie Sosnowiec, SMS
18. Gościński Mateusz – MKS SOKOŁY Toruń, SMS
19. Bajon Piotr – TMH POLONIA Bytom, SMS
20. Skrodziuk Szymon – MUKS NAPRZÓD Janów, SMS
21. Wasiak Piotr – MOSM Tychy
22. Fraszko Sebastian – MKS SOKOŁY Toruń
23. Sztwiertnia Eryk – HC OCELARZI Trzyniec/Czechy
24. Rajski Adam – MUKS NAPRZÓD Janów
25. Wróbel Kamil – AZ Havirov/Czechy
26. Gorzycki Wojciech – MUKS ORLIK Opole, SMS

Rezerwa:
1. Leśniak Gilbert – ENERGA STOCZNIOWIEC Gdańsk
2. Żywiołek Mariusz – MUKS NAPRZÓD Janów
3. Żak Michał – MOSM Tychy
4. Bryk Krzysztof – JKH GKS Jastrzębie
5. Filip Kamil – TMH POLONIA Bytom, SMS
6. Duży Dawid – MOSM Tychy
7. Szołtys Hieronim – MUKS NAPRZÓD Janów

Kierownictwo:
1. Morawiecki Jarosław – trener główny
2. Ząbkiewicz Krzysztof – asystent trenera
3. Jaworski Tomasz – trener bramkarzy
4. Twardy Rafał – kierownik reprezentacji
5. Hachuła Łucjan – masażysta

 

Autor: Chrupczas

Podziel się tym postem na