Rozpoczęcie sezonu.

W dniu 17.09.11 na dębickim lodowisku, przy udziale władz województwa, miasta, powiatu, gminy, zaproszonych sponsorów i  licznie zgromadzonej publiczności, odbyło się otwarcie nowego sezonu hokejowego 2011/2012.

Po przedstawieniu i wystąpieniach w/w gości odbył się mecz hokejowy pomiędzy nasza drużyną  UKH DEBICA a kadra PZHL SMS SOSNOWIEC.

Początek meczu należał do gości, którzy już w 1-wszej minucie po błędzie dębickiej defensywy objęli prowadzenie. Młodzi dębiczanie nie zrażeni takim obrotem sprawy, niesieni żywiołowym dopingiem za wszelką cenę dążyli do zmiany niekorzystnego wyniku, raz po raz stwarzając zagrożenie pod bramka rywali, a że ci nie pozostawali im dłużni to cale spotkanie nabrało szalonego tempa i dostarczało niesamowitych emocji.

Wyrównanie nastąpiło w 2-giej tercji po rajdzie Dariusza Darłaka i strzale z dystansu przy którym golkiper gości nie miał żadnych szans. Dębiczanie po uzyskaniu trafienia wyrównującego jeszcze bardziej podkręcili tempo i dążyli do objęcia prowadzenia. Sztuka ta udała im się ponownie  za sprawa Darłaka, który umieścił krążek w siatce sosnowiczan, w podbramkowym zamieszaniu. Co pozwoliło zawodnikom UKH zjechać na przerwę z jedno bramkowym prowadzeniem. W 3-ciej tercji gra obydwu drużyn była zachowawcza,  niestety jedno z osłabień naszej drużyny skończyło się wyrównaniem. Po tym fakcie na lodzie zaczęły odbywać się iście hokejowe szachy gdyż żadna z drużyn nie chciała popełnić błędu. Niestety błędy przytrafiły się naszym chłopakom po których w OSTATNICH 3 minutach goście rozstrzelali nasz zespół zdobywając 3 bramki.

Po zakończonym meczu pozostał niedosyt ale tez i dobry prognostyk na przyszłość ze potrafimy nawiązać walkę z najlepszymi, i że wysiłek zawodników jest doceniany przez kibiców nagradzających chłopaków głośnymi brawami.

 

UKH-PZHL SMS SOSNOWIEC

 

2-5(0-1)(2-0)(0-3)

 

BRAMKI:2 Darłak (Wolański, Zadylak))

 

Białek(ciura-nie gral)

Wiktor, Szeliga

Gągol, Zięba, Gąsior

Burnat,  Stafin

Zadylak,  Darłak, Wolański

Knap, Czekaj j.

Piskor, Piękoś

Author: Chrupczas

Share This Post On