PRZYJACIELE UKH DĘBICA – OMEGA PILZNO

W naszym cyklu “sponsorzy i przyjaciele UKH”, dzisiaj przedstawiamy firmę, która od kilku lat wspiera wszystkie grupy wiekowe zawodników w klubie hokejowym. Główna siedziba znajduje się po sąsiedzku – w Pilźnie, ale usługi znane są doskonale na terenie całej Europy, mowa o Omega Pilzno Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Firma Omega Pilzno istnieje już ponad 20 lat, słynie z wysokich standardów świadczonych usług w zakresie logistyki transportu, wzorcowej organizacji pracy, a także prowadzonej w poszanowaniu międzynarodowych standardów polityki jakości. Omega Pilzno stawia przede wszystkim na jakość świadczonych usług, dlatego: stale unowocześnia flotę pojazdów, wprowadza innowacyjne rozwiązania logistyczne, partnersko definiuje najlepsze rozwiązania logistyczne dla Klienta. Oferuje usługi z zakresu: przewozów międzynarodowych i krajowych naczepami standardowymi, kontenerami i silosami oraz chłodniami, a także samochodami samowyładowczymi; szybkich przewozów małymi samochodami o ładowności 3 ton; przewozów morskich ładunków całokontenerowych i drobnicowych; kompleksową obsługę celno-portową w Gdyni w procedurach celnych importu, eksportu oraz tranzytu; kompleksową obsługę logistyczną obejmująca transport, magazynowanie, dystrybucję itp.
W celu usprawnienia obsługi Firma inwestuje ciągle w nowe środki transportu, magazyny, systemy informatyczne oraz szkolenia pracowników. Z tych powodów Omega Pilzno skutecznie konkuruje wśród przewoźników europejskich.
Omega Pilzno z pasją wykonuje każde powierzone im zadanie, zgodnie z partnerskimi zasadami współpracy, dzięki czemu cieszy się dużym zaufaniem Klientów. Wieloletnie doświadczenie, światowe standardy oraz szerokie zastosowanie bardzo dobrego zaplecza technicznego floty gwarantuje, że Firma jest w stanie rozwiązać każdy problem Klienta związany z transportem drogowym na terenie całej Europy.
Dziękujemy za współpracę!

By dowiedzieć się więcej o firmie zapraszamy na stronę
http://www.omega-pilzno.com.pl oraz www.facebook.com/OMEGAPilznoPL

Author: dgawle

Share This Post On