PRZYJACIELE UKH DĘBICA – Piotrowski Okna

Pełną gamę usług i produktów dla budownictwa przemysłowego oraz indywidualnego posiada w swojej ofercie kolejny przyjaciel Uczniowskiego Klubu Hokejowego Dębica – firma Piotrowski – Okna.

Począwszy od okien najlepszych marek dostępnych na rynku, drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, wszelkiej maści bram wjazdowych kończąc na roletach w podobnym zestawieniu. Każdy z produktów komponowany jest z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i preferencji Klienta. Ciekawą propozycją w ofercie Piotrowski-Okna na którą warto zwrócić uwagę są systemy umożliwiające sterowanie bramami oraz roletami w naszym domu, za pomocą aplikacji mobilnych, z każdego miejsca na kuli ziemskiej w którym obecnie się znajdujemy. Nowością są również izolacje natryskowe, które skutecznością biją na głowę dotychczasowe sposoby izolowania budynków. Firma oferuje również wylewki cementowe, anhydrytowe oraz tak zwany spieniony beton.
Jednym słowem, orkan Grzegorz nie ma szans! By zapoznać się ze szczegółową ofertą naszego wieloletniego sponsora Piotrowski-Okna zapraszamy na stronę 

Author: dgawle

Share This Post On