TURNIEJ MINI HOKEJ I W DĘBICY

W minioną niedzielę na lodowisku przy ul. Piłsudskiego rozegrany został czwarty w tym sezonie turniej Mini Hokej I w ramach ligi podkarpacko – małopolskiej. Po trzech turniejowych zwycięstwach, tym razem dębiczanie mimo gry przed własną publicznością musieli zadowolić się drugim miejscem. Triumfował zespół Niedźwiadków Sanok I, który w decydującym starciu po niezwykle zaciętym meczu pokonał UKH Dębica I 2:0. Na najniższym stopniu podium uplasował się drugi zespół Niedźwiadków, natomiast na 4 i 5 miejscu kolejno: KTH KM Krynica i UKH Dębica II.

SGA_4230

Jednak jeżeli chodzi o rywalizację najmłodszych hokeistów to nie wynik jest najważniejszy a dobra zabawa i zbieranie cennego doświadczenia. Dlatego każdy uczestnik niezależnie od zajętego miejsca został nagrodzony złotym medalem i upominkiem w postaci przybornika szkolnego, które przekazała firma TC Dębica. Wyróżnieni zostali również najlepsi zawodnicy poszczególnych zespołów jak i najlepszy strzelec, zawodnik i bramkarz turnieju. Każdy z nich otrzymał plecak ufundowany przez firmę Omega Pilzno. Na zakończenie zmagań w meczu poza turniejem wystąpili najmłodsi hokeiści UKH Dębica, wśród których znaleźli się nawet 4 latkowie. To właśnie oni zostali obdarzeni największymi brawami przez zgromadzoną publiczność.

SGA_4839

Podczas turnieju Gośćmi specjalnymi byli: nowo wybrany burmistrz Miasta Dębica – Mariusz Szewczyk i dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Dębicy – Wiesław Broda, którzy na ręce zawodników złożyli serdeczne gratulacje i wręczyli medale.

 

Wyniki:

KTH KM Krynica – UKH Dębica II mecz 8:1, karne 2:0

UKH Dębica I – UKH Dębica II mecz 22:0, karne 3:0

UKH Dębica I – KTH KM Krynica mecz 5:1, karne 1:1

Niedźwiadki Sanok II – Niedźwiadki Sanok I mecz 0:14, karne 1:3

KTH KM Krynica – Niedźwiadki Sanok II mecz 2:3, karne 3:2

Niedźwiadki Sanok II – UKH Dębica II mecz 3:0, karne 2:1

Niedźwiadki Sanok I – KTH KM Krynica mecz 2:1, karne 2:2

Niedźwiadki Sanok I – UKH Dębica I mecz 2:0, karne 2:2

Niedźwiadki Sanok I – UKH Dębica II mecz 17:0, karne 1:2

UKH Dębica I – Niedźwiadki Sanok II mecz 14:2, karne 6:0

 

Tabela:

  1. Niedźwiadki Sanok I – 14 pkt.
  2. UKH Dębica I – 12 pkt.
  3. Niedźwiadki Sanok II – 7 pkt.
  4. KTH KM Krynica – 6 pkt.
  5. UKH Dębica II – 1 pkt.

 

Najlepszy zawodnik UKH Dębica I – Żądło Kamil

Najlepszy zawodnik UKH Dębica II – Gawron Klaudia

Najlepszy zawodnik turnieju – Adam Kozioł (UKH Dębica)

Najlepszy bramkarz turnieju – Kamil Hajduk (KTH KM Krynica)

Najlepszy strzelec turnieju – Bartosz Kielar (UKH Dębica)

SGA_4852

UKH Dębica I: Wrona Oskar, Żądło Kamil, Magdoń Tomasz, Smagacz Igor, Gawle Jakub, Balasa Dawid, Wolski Tomasz, Pękala Mikołaj, Maniak Roksana, Kozioł Adam, Kielar Bartosz, Chwastek Dariusz, Woś Wojciech

UKH Dębica II: Gawron Klaudia, Kubieniec Jakub, Różański Igor, Bieszczad Tobiasz, Grzyb Oskar, Sajdak Konrad, Stachowicz Piotr, Stasiowski Szymon, Śledź Franciszek, Węgrzyn Jagoda, Cebula Julian, Wojtaszek Wojciech, Gwóźdź Damian, Bobulski Łukasz, Tworek Wiktoria, Wajsler Katarzyna

 

Autor: Chrupczas

Podziel się tym postem na